آکوا شور

دستگاه پاکسازی پوست آکواشور مدل H2

دستگاه آکواشور یک پک کامل از مفید ترین دستگاه های زیبای شش کاره که در یک دستگاه خلاصه شده

میکرودرم هیدروژنه جهت پاکسازی و لایه برداری عمیق و ابرسانی پوست

ماساژور غلطکی جهت لیفتینگ، افزایش جریان خون  و جوانسازی پوست صورت

دسته اتصال بدنه، روشن کننده و از بین برنده ی جوشهای سر سیاه

ار اف دو قطبی جمع کننده و سفت کننده پوست

اسپری ایربراش جهت پخش مواد و ویال های یپوستی  و ابرسانی

اتو صورت التراسونیک شاول جهت جذب سریع مواد ،ماساژ سلولهای پوست، کلاژن ساز

نقد وبررسی

دستگاه پاکسازی پوست آکواشور مدل H2  کاملترین پک دستگاه های زیبایی هستن که در یک ماشین ۶ کاره خلاصه و تقویت شده

این دستگاه دسته  ار اف دو قطبی  دارد که عملیات خنک سازی  و  حذف خطوط ظریف دور چشم و استحکام پوستی را بهبود خواهد بخشید یکی دیگر از کارایی هایه بی نظیر این ار اف این است که باعث زیبا و روشن شدن چشم میشود عملیات خنک سازی پوست را انجام میدهد با استفاده از براشی که روی ار اف طراحی شده کار پاکسازی و حذف مواد های زاید پوستی رو انجام میده پوست رو فشرده میکند و کار حذف چین چروک صورت رو انجام میده تکثیر  کلاژن را  توسعه میده

دسته ابی رنگ میکرودرم هیدروژنه که لایه برداری پوست رو به طور فوق حرفه ای انجام میده پاکسازی منافذ پوست را انجام میدهد و به بستن منافذ باز پوست کمک میکند و حس آرام بخشی را به پوست خواهد بخشید لکه های آکنه را از بین میبرد و پوست را روشن میکند و لکه های صورت را از بین میبرد.

دسته لیفتینگ لغزشی و غلطکی که روی پوست حالت چرخشی و غلطک است پوست را تحریک میکند تا منافذ پوست باز شود و مواد مغذی را جذب پوست میکند و جریان خون را بهبود میبخشد دایره های کنار چشم و رنگ رفتگی صورت را بهبود میبخشد سفید کننده و محافظ چشم

دسته میله زمینی قطب منفی و اتصال بدنه که کار قطب منفی و اتصال بدنه را انجام میدهد دسته قطب منفی موقع استعمال درون پوست تکنولوژی خنک کننده یعنی سوراخ های منقبض پوست را کوچک میکند و کار آرام بخشی پوست را انجام میدهد مواد خطرناک و مضر پوست را حذف میکند لکه ها را روشن میکند و از بین میبرد

دسته آیر براش:حالتاسپری مانند است که  جهت اکسیژن و هیدروژن رسانی ،پخش مواد و ویال های پوستی و ابرسانی و برنزه کردن پوست و کار رنگ کردن ناخن و پخش رنگ روی مو میتوان باهاش انجام داد.

دسته اتوصورت یا درما اف۴ حالته:تیغه دستگاه التراسونیک۱۰۰ تا ۳ میلیون ویبره و لرزش را انجام میدهد که باعث میشود به عمق پوست نفوذ پیدا کند و یک لایه برداری و پاکسازی فوق حرفه ای و بی نظیر  را انجام دهد که این امر باعث کلاژن سازی و ترمیم پوست میشود.

ویژگی مهم این دسته این است همزمان با آبرسانی که انجام میدهد کار بخور را نیز انجام میدهد و امواج فراصوت و ماساژ کامل توسط این دسته که باعث بهبود متابولیسم و بازسازی و ترمیم سلول های پوستی میشود.

اکوا شور کارایی فوق العاده داره

در ژاپن به این دستگاه آب هیدروژنه شده گفته می شود. در چین به آن آب غنی از هیدروژن گفته می شود. این یک آب قلیایی است. این ماده می تواند پوست چرب ،پوست دارای آکنه را با pH اسیدی بهبود بخشد.  می تواند به سلول های پوست نفوذ کند ، و به طور مؤثر عوامل پیری (رادیکال های آزاد) را در بدن از بین ببرد ، گونه های اکسیژن فعال را حذف کرده و اجزای مضر را به آب تبدیل کند ، آنها را به طور کامل به آب کاملاً بی ضرر تبدیل کرده و اسیدهای فعال مضر را از بین ببرد. این دستگاه رطوبت لازم را برای پوست احیاء کند (این حرکت دارای عملکردی هیدروالکتریک برای کمک به پوست در نفوذ کردن و اضافه کردن آب به پوست است.

مزایای استفاده از Aquasure H2:

۱. مهار التهاب پوست و حذف آکنه

۲. رادیکالهای آزاد پوست ، اکسیژن رسانی به عمق پوست ، سفیدکننده و روشن کننده پوست

۳. لکه ها روی پوست  را برداشته و باکتری ها را از پوست پاکسازی مینماید

۴. باکتری ها و ناخالصی های داخل سر را حذف و فولیکول های مو را تمیز میکند

۵ . آسیب های ناشی از کنه ها را بر روی پوست را حذف می نماید

۶. مانده مواد آرایشی پوست را تمیز می کند

۷. بهبود خاصیت ارتجاعی پوست ، تقویت و مقاومت پوست